Helen

Mida on NLP Praktiku kursus mulle andnud?

NLP-st kursus on kindlasti õpetanud mind mitte võrdlema ja see on loomulik osa minu elus. Mina ja minu kosmos on minu elu ja see kas keegi on rikkam, vaesem, ilusam, koledam, pikem, paksem, kõhnem või kas nemad arvavad, et mina peaksin olema pikem peenem, paksem, kõhnem, rikkam või targem, siis see kõik on kellegi teise kosmos.

Mina olen täpselt siin kus ma olen hetkel ja asjad on täpselt nii nagu nad on ja kõige selle juures olen ma äraütlemata õnnelik !
Minu elu on täis positiivseid märke, kokkusattumusi ja juhuslikult leitud just mulle sellel ajahetkel kasulikku infot!

Kõik toimub tõesti vaid minu parimaks hüvanguks ja täpselt mulle õigel ajal.
Näiteks: Sattusin Soome tööle, lahkusin töölt, olin töötu kolm kuud siis käisin keele kursusel ja siis helistati mulle ja kutsuti tööle.

Ma isegi ei otsinud veel tööd otseselt, sest olin otsustanud, et lähen tööle just mulle sobivasse kohta kus saan inimesi aidata ja kus on sõbralikud ja vahvad inimesed ja ainult Soome firmasse:)

Kus ma siis nüüd töötan: Klienditeenindaja Soomes toidulisandeid tootvas ja soovitusturundusega turustavas firmas Arctic Nutrition, kes just on astunud pisikese sammu suure ja avara maailma poole. Mida mina teen ? Aitan telefoni teel Arctici esindajaid !
Kas pole tore ?? !! 🙂

Ma olen tänaseks olnud Soomes 2 aasta. 7 esimest kuud töötasin vene keeles ja Soome keelt tõesti ei olnud vaja. Siis olin veel 3 kuud kodus ja jah poes ikka nägin keelt 😉 Siis olin 4 kuud esimesel ja samas ka viimasel keele kursusel. Ja siis veebruari kuust olen olnud Arcticus ja teenindan kliente põhiliselt Soome keeles, natukene ka Eesti, Inglise ja Vene keelt.
Soome keelt ei osanud ma ennem mitte sõnagi rohkem kui: mina rakastan sinua ja no yks sõna veel 😉

Ega ma selle raske keele ekspert ei ole aga vajadusel suudab inimene väga kiiresti omandada mõne uue oskuse kui ta seda vaid soovib. Tänan NLP !!
Kas ma metoodiliselt ja teadlikult kasutan NLP- erinevaid meetodeid ? Siis vastus on ei, aga väga tihti avastan ennast hiljem ära tundmas meetodit, mida ma siiski kasutan. Intuitiivselt kasutan siiski igapäevaselt 🙂

NLP-s omandatud teadmised, avardunud silmaring ja maailma vaade on lihtsalt minu igapäeva elu loomulik osa.
Mõnele isegi tundub, et ma kannan roosasid prille ja, et selline loootus, usk ja armastus teevad minust hipi !
No siis olengi hipi kes usub, et inimesed on ilusad ja head ja, et kõigil on omad õppetunnid ja loodan, et kõik õpivad oma kogemustest.

Tegelikkuses näen ma ju väga hästi kuidas inimesed oma sisekosmoses oma elu enda jaoks nii keeruliseks mõtlevad ja siis seal siplevad ja negatiivsust pritsivad, aga nad ei soovi või ei ole valmis midagi muutma, sest just selline olukord on nende jaoks hetkel vajalik ja imelisel kombel mugav 😉
Just see sama, et kui tädi ei taha minna ületee siis……näita talle suund kätte, aga üle tee läheb ta ikkagi ise, omal ajal ja omas tempos 🙂
Varem päästma minnes ei osanud näha, et päästetud saab see kes seda siiski ainult ise oma südames tõesti soovib.

Minu jaoks oli NLP-kursusel kindlasti kõik kasulik! Õpetajad ja kaaslased – sõbrad.
Oma kallis kaustas käin siiski piilumas ja inspireerimas ennast just mulle vajalikus koguses !
Et säde teie silmist ja “arat” südamest ei kustuks kunagi!! Armastan teid piiritult !!

Kallistades, Helen Laas

Tagasiside

Uudised