Külli Loomann

Külli

Amet: NLP treener, koolitaja, konsultant

Kogemus:

Olen elulustija, kes on jõudnud oma elu pärastlõunasse ning võtnud endale vabaduse teha asju, mis panevad hinge helisema. Olen terve elu õppinud ja arendanud endas kõike, mis puudutab inimesena toimimist nii füsioloogilisel, kognitiivsel kui käitumuslikul ja lingvistilisel tasandil. Selleks olen ammutanud teadmisi nii meditsiinist, praegustest teadusavastustest kui 5000 aastat vanadest idamaade tarkustest. Kõike seda, mida olen õppinud, olen rakendanud ka reaalselt töös erinevates valdkondades ja igapäevaelus. Kõige väärtuslikuma kogemuse on mulle elus andnud minu imeline tütar ja 2 lapselast (poisid). Nemad on olnud minu suurimad õpetajad, et kogeda mis toimib, mis mitte ja kuidas toimib.

Miks NLP?

Mulle meeldib kui mu elu on lihtne ja NLP on aidanud mul selleks lihvida konkreetsust, süsteemsust, tegelemist põhjuste, mitte tagajärgedega. Hindan kõrgelt süsteemset mõtestatud tegutsemist mõttetule ressursside kulutamisele ja tühikargamisele. Tänu NLP-le on aju ja selle kasutamine mulle samasugune mäng, nagu paljudele arvutimängud. Kuigi arvuti programmeerimine (tarkvaraarendus) on minu jaoks sama kirglik tegevus kui aju programmeerimine (NLP). Olen jätkuvalt uudishimulik selles suhtes, mis puudutab nii soovitud tulemuste saavutamist kui ka selle saamist, mida ei ole saama läinud.
Minu üheks põhimõtteks on: et nautida ujumist, tuleb tunda põhja – olen oma tegemistes väga põhjalik ja süsteemne, ei võta teha, veel vähem teistele pakkuda asju, mille taust ei ole mulle põhjalikult selge (miks, kuidas, … ja kui, mis siis) ja mida ise igapäevaselt ei kasuta.
Hoolimine, üksteise toetamine ja heatahtlik lõbusus on minu ellusuhtumise alusprintsiibid.

Kontaktandmed

 515 7658

loomann@gmail.com, nlpinstituut@nlpinstituut.ee